Apgyvendinimo paslauga

Praktinio mokymo centrą sudaro trys pastatų kompleksai, kuriuose vienu metu gali ilsėtis iki 50 asmenų. Du kompleksai iš jų veikiantys tik šiltojo sezono metu. Trečias pagrindinis pastatas – šildomas, todėl veikiantis ištisus metus. Vietos užsakomos iš anksto.

A korpusas

Pagrindinis pastatas veikiantis ištisus metus. Jame įrengti 5 jaukūs ekonominės klasės kambariai, 19 miegamų vietų. Trys kambariai turi privačius WC ir dušus, du kambariai bendrą WC ir dušą. Antrame aukšte įrengta nedidelė jauki virtuvė, kurioje galima patiems gaminti maistą. Greta virtuvės – erdvi , šviesi konferencijų salė su balkonu ir nuostabiu vaizdu į Laukesos ežerą.

B korpusas

Vasarnamis, veikiantis tik šiltuoju sezono metu, 4 jaukūs kambariai,  17 miegamų vietų, bendras WC ir dušas, nedidelė virtuvėlė, šalia erdvi konferencijų salė.

C korpusas

Vasarnamis, veikiantis tik šiltojo sezono metu. Korpusas su terasa į Laukesos ežerą. Jame 7 kambariai, du iš jų dviviečiai, 5 – triviečiai, viso 19 miegamų vietų. Visi kambariai turi atskirus WC ir dušus. Apačioje virtuvė su reikalingiausiais indais, įrankiais ir buitine technika, šalia erdvi lauko terasa.

Konferencijų salės

Gamtos apsuptyje, atokiau nuo miesto, privačioje teritorijoje, Laukesos ežero pakrantėje, turime dvi konferencijų sales tinkančias net įnoringiausiam klientui. Tai ideali vieta – vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, įmonių seminarams ir kitoms jums svarbioms šventėms. Mes atviri idėjoms ir pasiūlymams, vertiname kiekvieną svečią, kiekvienam dovanojame savo dėmesį ir pagalbą.

Mažoji konferencijų salė (iki 30 žmonių)  – jauki, moderni salė, puikiai tinkanti organizuoti banketus, konferencijas, šeimos ar darbo šventes,  vestuves, gimtadienius, krikštynas.

Didžioji konferencijų salė (iki 50 žmonių) – erdvi, talpi salė tinkanti organizuoti įvairias konferencijas, seminarus, kolektyvinius renginius, stovyklas taip pat švęsti asmenines ir kitas šventes.

Galime pasiūlyti išankstinį maisto užsakymą.

Pramogos poilsiaujantiems

Aktyviam laisvalaikio praleidimui įkurti teniso kortai, krepšinio, futbolo bei tinklinio aikštelė, lauko treniruokliai, bei kiti lauko ir vidaus žaidimai. Centre gali būti organizuojamos įvairios laisvalaikio veiklos: orientavimosi varžybos, žaidimai lazeriais, dažasvydis, žvejyba (su savo įranga) ir pan.

Parengtos rekreacinės programos leis poilsiautojui pažinti Laukesos ežero, ant kurio kranto įsikūręs praktinio mokymo centras, apylinkes. Turime parengę turistinius maršrutus vandens transporto priemonėmis. Susijungę ežerai sudaro galimybę aktyviam ir atkakliam poilsiautojui. Plaukiant iš Zarasų, perplaukiant Zaraso, Zarasaičio ir Griežto ežerus, Laukesos upe atplaukti į Laukesos ežerą, į praktinio mokymo centrą. Kitas turistinis maršrutas, plaukiant  Laukesos ežeru aplankant keturias jo salas,kurių bendras plotas sudaro net 5 ha. Plaukiant galima išlipti visose jo salose, susipažinti su vandens ir kranto augmenija. Ežeras dosnus žuvų. Poilsiautojai turi retą galimybę sužvejoti plėšrią Lietuvos gėlų vandenų žuvį salatį.

Kiti patogumai, paslaugos

Ilgalaikė nuoma
Turistinių grupių apgyvendinimas
Vieta palapinei, kemperiui
Konferencijų salė su įranga
Maitinimas pagal išankstinį užsakymą
WiFi
Priimame su gyvūnais
Lauko pavėsinės
Šašlykinės – lauko kepsninė
Laužavietė
Vandens transporto priemonių nuoma
Teniso ir  biliardo stalas